Zahrada člověku poskytuje rozšíření obytného prostoru a zprostředkovává různé prožitky. V dnešní uspěchané době se stává místem našeho hýčkání. V zahradě můžeme rozjímat, relaxovat, bavit se, sportovat, sklízet její plody... Je takovým naším luxusem, neboť vyžaduje čas, péči a prostředky.

O koncepci zahrady je dobré přemýšlet již na počátcích jejího budování (lépe už v době stavby) a využít možnosti utváření představ s projektantem.

V čem spočívá má práce? V pochopení vašich představ a přání o funkční náplni prostoru, v porozumění širším vazbám, a v návaznosti na to v navržení úprav zahrady.

Zahrada by pro nás měla být atraktivní. Její atraktivita se zvyšuje zakomponováním drobných stavebních a uměleckých prvků. Máme široké možnosti volby – použití zídek, treláží, pergol, altánů, vody, kamenů, terénních modelací a spousty dalších, které v citlivé kombinaci s rostlinami vytvoří harmonický celek. Snažím se zahradě vtisknout její podobu tak, aby pro vás byla místem, kterým budete chtít procházet každý den.